4 Nisan 2017 Salı

NİSAN BAHAR BİRDE LİSTELER

Yine ikisi bir arada listemle karşınızdayım. Listelere geçmeden durum vaziyeti de bir aktarmış olayım.  Mart ayı geçti gitti Nisan ayına merhaba dedik. Haftasonu güneşi gördükmü kendimizi şehrin kollarına atıyoruz. Kızlar artık bizimle gelmiyor neden derseniz çok yürüyüyormuşuz  yoruluyorlarmış hal böyle olunca karı koca planımızı yapıp çıkıyoruz. Anlayacağınız bizim evin gençleri evde yatıyor kırkbeşlikler  fellik fellik geziyor:)
Her hafta başka bir bölgeyi keşfe çıkıyoruz. Bu hafta Maçka Akaretler Beşiktaş ve Yıldız Parkındaydık. Şehrinde turist olma hallerini seviyoruz. Adım adım dolaşıp arada çay kahve en sonunda da iki bira parlatıp evimizin yolunu tutuyoruz. 

52 Liste Projesi & Liste 13:  Sizi neşelendiren şeylerin  listesini yapın.

Şimdi baştan söylemek gerekirse öyle pür neşeli bir insan değilim hatta dışarıdan sıkıcı bulanlarda yok değil ama bunun yanında renkli ve farklı bulanlarda var.
Neşelenmem aslında çok basit. Mesela ev temizse benden neşelisi yoktur. Orkidem çiçeğe durmuşsa, burnuma kahve kokusu gelmişse önümde planlanacak bir yolculuk listesi varsa değmeyin keyfime...52 Liste Projesi & Liste 14: Hayatınızda bahar temizliği yapmanın yollarını listeleyin.
Temizliğin her çeşidini severim:)
Kendime iyi gelen ne varsa yer açıyorum. Yerim yok vaktim yok gücüm yok demeden önemsiz ne varsa kurtuldukça genişlemeli nefes alanım. Sevmediğim anıları tutmuyorum zihnimde ve güzel anılar bırakmayacak insanların hayatımda yer kaplamasına izin vermiyorum. Bunları öğrenmek için yaşımın 44 olması gerekiyormuş ama ben bunları öğrendim ve bunun için çok ta mutluyum... 
Hiç yorum yok: